Test Sürüşü

Sosyal Medya

Sigorta

Çobanoğlu Otomotiv HDI Sigorta ve Hepiyi Sigorta acentesidir

Çobanoğlu Otomotiv HDI Sigorta ve Hepiyi Sigorta acentesidir

SUZUKI'DEN KASKO GÜVENCESİ

HDI Sigorta ile işbirliği yapan Suzuki; sigorta acentesi ve yetkili servis hizmetini tek noktadan sunan Suzuki Marka Kasko faaliyetini ULTRAKASKO adı altında hayata geçirerek, Suzuki sahipleri ve araçlarını güvence altına alıyor. Suzuki sahiplerine özel geliştirilen ULTRAKASKO ile hasar durumunda Suzuki araçlar yüksek teknolojik donanımlı Suzuki Yetkili Servislerinde, profesyonel bir ekip ve orijinal yedek parça kullanılarak güvenilir bir şekilde onarılabilecek. Bu kapsamda herhangi bir HDI Sigorta acentesinden 10 yaş altındaki bir Suzuki araç için poliçe düzenlenmesi durumunda, araç ULTRAKASKO kapsamında değerlendirilebilecektir.

 

Neden Suzuki ULTRAKASKO?

  • ULTRAKASKO kapsamındaki tüm Suzuki araçların hasar işlemleri Suzuki Yetkili Servislerinde eğitimli ve sertifikalı teknisyenler tarafından yapılacaktır.
  • Orijinal yedek parça, son teknoloji ekipmanlar ve kaliteli kaporta/boya işçiliği kullanılarak onarılan aracın garantisi korunmuş olur.
  • Gelişmiş onarım teknikleri ile onarılan aracın 2.el değeri artar.
  • Suzuki ULTRAKASKO anlaşması olan Suzuki Yetkili Servislerinde hasar eksiksiz karşılanır. (Oysaki anlaşması olmayan servislerde hasar tazminatının % 30'luk kısmına kadar bir bölümü sigortalı tarafından ödenir.)
  • Hasar anında belirli araç modelleri için 7+7 veya 15+15 gün bedelsiz ikame araç hizmeti verilecektir. Herhangi bir mekanik arızadan dolayı yolda kalınması halinde 5 güne kadar bedelsiz ikame araç hizmeti verilecektir
  • 5 yaşına kadar olan Suzuki araçların cam hasarı, orijinal parça değişimi ile Suzuki Yetkili Servis güvencesiyle gerçekleştirilecektir.
  • Suzuki Yetkili Servisi'nin şu an için bulunmadığı şehirlerde, hasarlı araç en yakın şehirdeki Suzuki yetkili servise ücretsiz olarak sevk edilecektir.

SUZUKI'DEN KASKO GÜVENCESİ